0553 953 38 62

Sosyal Medyada Biz}

Eşya Depolama Hizmeti

Eşya Depolama Hizmeti

Gaziantep Evden Eve Taşıma firması olan şirketimiz aynı zaman siz değerli müşterilerimize eşya depolama hizmeti de sunmaktadır. Evinizi veya işyerinizi hemen taşıyamıyorsanız veya fazla değerli eşyalarınızı koyacak yeriniz yoksa sizlere en iyi hizmet verebilecek firma olmaktayız. Büyükşehir olan illerde özellikle son yıllarda taşıma hizmeti ile beraber eşya depolama hizmetleri de oldukça rağbet görmektedir. Bireyler eşyalarını güvenli bir yerde tutmak istediğinde bu yolu başvurmaktadır. Kısa süreli veya uzun vadeli olarak  gönül rahatlığıyla kiralanan bu depolarda eşyalarını muhafaza edebilmektedir. Bu hizmet hakkında daha detaylı bilgi verecek olursak.

Eşya Depolama Hizmeti Nedir?
Bu hizmet aslında ülkemizde son yıllarda talep gören ve buna bağlı olarak da yaygınlaşan bir hizmettir. Adından da anlaşılacağı üzere bu hizmet eşyalarınızı depolamak için uygun bir alanın kiralanmasıdır. Bazen kişiler yeni taşındıkları yaşam alanlarında eşyalarını hesaba katamaya bilmekte ve bunun sonucunda bazı eşyaları için alana ihtiyaç duymaktadır. Taşındıkları yerlerde de ne yazık ki her zaman bunun için uygun depolar olmuyor. Böyle olunca da mecburen ekstra alanlara ihtiyaç duyulmaktadır. Bu alanda ihtiyacınız olan alanları sizlere temin edebilecek en önemli firmalardan biri olmaktayız.

Depolama Hizmeti Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Ev depolama hizmetleri yeni yeni yaygınlaşmaya başlayan bir hizmet olduğundan dolayı birçok kişinin kafası oldukça karışıktır. Konuya ilişkin olarak önemli detaylardan bahsetmek istiyoruz. Depolama hizmeti hakkında bilinmesi gerekenler şöyle olmaktadır;

Depolama hizmeti almadan önce mutlaka eşyalarınız ekspertiz tarafından incelenir ve sigorta bedeli belirlenir. Bu eşyaların nasıl paketlenmesi ve nasıl taşınması gerektiği konusunu belirleyecektir.
Deponun kiralandığı günden bir gün önce eşyalar paketlenir. Eşyalar son derece korunaklı ve özenli bir şekilde paketlenir.
Paketleme sonrası eşyalar belirlenen tarihte alınır ve size özel olarak kiralanan depolara yerleştirilir.
Bireysel veya kurumsal olmak üzere isteyen herkes depolama hizmetinden rahatlıkla faydalanabilir.
Depolar özel kameralar ile 7/24 izlenir ve kayıt altındadır. Ayrıca ortam koşulları eşyaların saklanma koşuluna göre belirlenir.
Eşya depolama hizmeti birçok kişiyi zor durumda kalmaktan kurtaran özel bir hizmettir. Bizler bu konuda sizlere en iyi şekilde hizmet vermek için çalışıyoruz. Bizlere ulaşarak sunduğumuz depolama hizmetinden faydalanabilirsiniz.

17 Mayıs 2020
313 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN