0553 953 38 62

Sosyal Medyada Biz}

Evden Eve Taşımacılık Fiyatları

Evden Eve Taşımacılık Fiyatları
Gaziantep evden eve nakliyat fiyat aralıkları talep etmiş olduğunuz hizmet ve eşya yoğunluğuna göre değişiklik sergileyebilir.
Genel olarak müşterilerin birden fazlası ucuza taşınmak istemekte lakin atalarımız gerekeni çok evvelden dile getirmiş. “ucuz etin yahnisi yenmez.”
Evden eve nakliyat şikayetlerine incelediğimizde tüm şikayetlerin tek sebebinin vatandaşlarımızın ucuz fiyat merakı olduğunu göreceksiniz.
Evden eve taşımacılık şikayetlerine incelediğimizde eşyaların kırıldığını, kolilerde yer alan cam eşyaların tuzla buz olduğunu, beyaz eşyaların ezildiğini yahut anlaşılan fiyatın yükleme sonrasında 2 katına çıkarıldığını okumaktayız.
Müşterilere düşük fiyat teklifinde yeralan firmalar farklı bahaneler ile sürerek çingene gibi 2. bir pazarlık yaparak fiyatı iki katına çıkarmaktadır.
Gaziantep evden eve nakliyat fiyat tablosu
Gaziantep’de yapılacak şehiriçi evden eve taşımacılık fiyat aralıkları eşya yoğunluğuna göre 800-1200 TL arası değişmektedir. Yüksek katlarda kullanılacak olan dış cephe asansörde her bir taraf için 200 liralık bir fark oluşmaktadır.
Evden eve taşımacılık için fiyat teklifi aldığınızda sizlere herkes tarafından bilinen evden eve nakliyat fiyatı verilmektedir. Herkes tarafından bilinen evden eve taşımacılık hizmetlerinde müşteri kendi ufak tefek eşyalarını kendisi koliler, kaba eşyaların paketlemesi şirket tarafından gerçekleştirilmektedir. Talep etmiş olduğunu taşımacılık hizmetinde eşyaların A’dan Z’ye paketlenmesini talep ederseniz yine duruma göre 300-500 TL içinde bir fiyat farkı oluşmaktadır.
Fiyat teklifi alırken özellikle şehirlerarası taşımacılıklarda mantıksız fiyatlara itimat etmeyin. Her bir ev eşyasının yükleme ve boşatma işçilik masrafı 500 TL’den aşağı olmamaktadır. Bununla beraber şehirler arası taşımacııklarda bu rakam iki katına çıkmaktadır. Kullanılacak olan ambalajlama malzemesi iyi bir paketleme yapabilmek için ortalama 200-300 TL civarındadır. Kamyonlar kilometrede ortalama 1 lira yakmaktadır ve aracın sigortası ve yıpranma payı hesap edilmelidir.
Gaziantep’den istanbul’a yapılacak olan 2+1 evin taşımacılığı için 2500 3+1 evin taşımaclığı için 3000 liralık bir fiyat ile karşılaşmanız normaldir.
Eşyalarınızın zarar görmeden sıhhatli bir biçimde taşınmasını ve taşımacılık anında stres yaşamak istemiyorsanız firma tercih ederken ucuz olanı tercih etmeyin!
23 Mayıs 2020
310 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN